The Publishing House

Energy legislation in a nutshell 2

Energetická legislativa v kostce
Vyhledat na stránce
Vyhledat v knize

O knize "Energetická legislativa v kostce 2" - aktualizované vydání

Čtenářům a zejména odborné veřejnosti se touto publikací dostává do rukou kompletní energetická legislativa s komentářem, aktuální k 31.3.2005. Kniha vyšla koncem května 2005. Obsah knihy včetně komentářů bude na těchto stránkách aktualizován v návaznosti na změnu legislativy.

Autoři

"Energetickou legislativu v kostce 2" - aktualizované vydání, vybral a zpracoval kolektiv autorů: JUDr. Ivanka Boušová, Ing. Josef Fiřt, Ing. Ladislav Havel, Ing. Tomáš Chvátal, Ing. Tomáš Klíma, Ing. Jaroslav Neužil, Ing. František Plecháč, Ing. Pavel Prouza, Ing. Jan Zaplatílek.

Partneři

Kniha vznikla ve spolupráci Done a ČSZE a za přispění následujících společností, kterým tímto děkujeme.

Jak pracovat s knihou

K navigaci slouží menu vpravo nahoře. Zde je na výběr Home (stránka, na které se právě nacházíte), Obsah se seznamem všech kapitol, včetně předmluvy. Objednávka je odkaz na online-formulář s možností objednat si tištěnou verzi knihy "Přehled evropské energetické legislativy 2 ". Nakladatelství - Done - zde najdete další knihy vydané nakladatelstvím Done.

Pro práci s knihou je určena pracovní lišta. První dva ovládací prvky nalevo slouží k zobrazování/skrývání poznámek a komentářů (pokud daná stránka poznámky a komentáře obsahuje). Pole "Vyhledej na stránce" vyhledá na právě otevřené stránce vámi zadané slovo. Pole "Vyhledej v knize" vyhledává slovo z obsahu celé knihy.